Grupy – rok 2017/2018

Niedźwiadki

Jesteśmy najmłodszymi przedszkolakami. Mamy po trzy latka. Bardzo lubimy budować z klocków, bawić się w kąciku lalek i rysować. Chętnie tańczymy w kółeczku i śpiewamy piosenki. Lubimy słuchać bajek i opowiadań naszej Pani. Uczymy się dobrych manier i zachowań w przedszkolu oraz poza nim. Wykonujemy prace plastyczne: potrafimy kleić, wycinać i malować kredkami i farbami. Mamy hymn „Jestem sobie przedszkolaczek”.

Niedźwiadki

Pszczółki

Nasza grupa to 4 i 5-latki. Najchętniej budujemy z klocków o dużym formacie wspaniałe pojazdy i domy. Chłopcy często bawią się samochodzikami, natomiast dziewczynki pięknie rysują oraz bawią się lalkami. Jesteśmy otwarci, zadajemy dużo pytań, a sportowa rywalizacja i gimnastyka to nasza ulubiona rozrywka. Chętnie również poznajemy bajki i ciekawostki z różnych dziedzin życia.

Pszczółki

Krasnoludki

Uczęszcza do niej 25 dzieci, które są bardzo rozśpiewane. Często bawimy się w kącikach zainteresowań, które rozbudzają w nas kreatywność. Lubimy być aktorami i widzami, a nasze występy przedstawimy wszystkim przedszkolakom. Najważniejszym zadaniem dla nas jest przygotowanie się do roli ucznia, dlatego musimy robić wszystko, aby we wrześniu następnego roku być gotowym do podjęcia nauki w klasie I. Wszyscy lubimy oglądać książki, które są naszym przewodnikiem w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy.

Krasnoludki

Krasnale - Steblów

Jest nas 25, mamy po trzy, cztery, pięć i sześć lat. Jesteśmy mieszaną grupą przedszkolną. Bardzo chętnie sobie pomagamy i wspólnie się bawimy. My starszacy mamy obowiązki, a młodsi koledzy i koleżanki bardzo lubią malować, bawić się klockami oraz grać w piłkę. Często wspólnie śpiewamy, tańczymy, rysujemy.

Krasnale

e-mail: krapkowicka-jedynka@wp.pl